23
kw.
1090pln
23 kw. — 30 kw.
Kaunertal
Kaunertal, Austria
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

termin: 23-30 kwietnia 2022 (dni szkoleniowe: 24-29 kwietnia)

formuła:

  • grupa tyczkowa
  • grupa „Czysta Technika”
  • grupy dziecięce

miejsce: lodowiec Kaunertal

Naszego podstawowego ośrodka treningowego długo opisywać nie trzeba – szerokie możliwości tyczkowych ustawień, urozmaicone stoki do jazdy zadaniowej, genialna logistyka (parking między górną a dolną stacją orczyka treningowego) i świetnie przygotowany śnieg to jedne z wielu atutów lodowca.

maksymalna liczba kursantów: 7 os. na 1 trenera.

Grupy:

  • Grupa tyczkowa

„Tyczkowcy” trenują slalom i slalom gigant oraz odbywają zajęcia z jazdy zadaniowej pod okiem byłych i aktualnych zawodników. Będziemy stawiać tyczki na stokach o średnim (wyciąg Norderjoch I) oraz łagodnym (wyciąg Falgin) nachyleniu. Pierwszy dzień przeznaczamy na rozjeżdżenie na krótkich nartach (+slalom na krótkich tyczkach), potem 2 dni pojeździmy slalom, 2 dni giganta, ostatni dzień zostawiając wam… do wyboru SL/GS).

  • Grupa „Czysta technika” (dorośli, max. 7 osób/1 instruktor)

Grupa pracuje nad techniką poza tyczkami, każdego dnia kładąc akcent na jeden z kluczowych elementów narciarskiego elementarza. Celem jest ustawienie prawidłowej pozycji, wyraźny progres w technice oraz wyćwiczenie świadomości narciarskiej (umiejętności reagowania na własne błędy w czasie rzeczywistym oraz stosowania poznanych na szkoleniu ćwiczeń).

jazda zadaniowa

  • Grupy dziecięce (5-12 lat, podzielone wg. wieku, max. 7 osób/1 instruktor)

Cele: sprawna jazda, początki jazdy równoległej/jazda równoległa. W planach ćwiczenia, zabawa na nartach, wszechstronne zajęcia z wykorzystaniem m.in. miotełek i kolanówek

Szkolenie trwa ok. 5h dziennie. Grupy sportowe oraz „Czysta Technika” spotykają się każdego wieczora na video analizie – tam trenerzy rozpracowują kluczowe detale techniczne i dają wytyczne na następny dzień.Szczegóły

Start:
23 kwietnia
Koniec:
30 kwietnia
Koszt:
1090pln
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Organizator
Marcin Kapuściński
Telefon
507-869-227
E-mail