Kursanci o nas

 1. Wyjazd z firmą SKI SPA był jednym z najlepszych wyjazdów 'na tyczki’, w których brałem udział. Do głównych zalet wyjazdów organizowanych przez firmę należy zaliczyć:
  – dostosowanie do kursantów na różnym poziomie zaawansowania (tych stawiających pierwsze kroki 'na tyczkach’, jak i tych walczących o 'ułamki sekund’);
  – indywidualne podejście do każdego kursanta, jasne i czytelne przekazywanie uwag po każdym przejeździe (każdy przejazd jest obserwowany i analizowany przez co najmniej dwóch trenerów);
  – dynamiczne dostosowywanie programu zajęć do potrzeb kursantów i warunków atmosferycznych;
  – profesjonalni i doskonale przygotowani praktycznie i merytorycznie instruktorzy;
  – świetna atmosfera zarówno na nartach, jak i po zejściu ze stoku.
  Podsumowując, gorąco polecam wszystkim wyjazdy z firmą SKI SPA.


  2 maja 2014
 2. Doskonała organizacja, świetna atmosfera, a przede wszystkim precyzyjna analiza techniki jazdy umożliwiająca robienie szybkich postępów w jeździe zadaniowej i sportowej. Zdecydowanie polecam wyjazdy ze Ski Spa. Na pewno wybiorę się z nimi nie raz na kolejne treningi i wyjazdy


  2 maja 2014
 3. Marcin Kapuściński, główny kierownik zamieszania i super szkoleniowiec poprosił mnie o referencje Ski Spa. I co tu napisać, aby nie zostać posądzoną o lizusostwo jak to my Polacy przecież w naturze mamy. Ale nie o tym.

  Jeśli ktoś szuka aktywnego wyjazdu, z wybitnymi szkoleniowcami, z genialną zabawą i ma ambicje, aby zrobić skokowe postępy w narciarstwie niezależnie od swojego poziomu zaawansowania, to wyjazdy ze Ski Spa mu to zagwarantują. Gdyby nie ograniczenia urlopowe to z chęcią uczestniczyłabym we wszystkich wyjazdach…


  2 maja 2014
 4. Ski Spa zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle innych organizatorów szkoleń. Instruktorom naprawdę zależy na postępach kursantów – każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście na stoku i po nartach.

  Zajęcia są świetnie zorganizowane, każdy trening ma sens i jest gruntownie przemyślany, a jazda na tyczkach nie ogranicza się tylko do automatycznej jazdy „góra-dół” na tym samym slalomie. Wszystkie przejazdy są komentowane przez przynajmniej dwóch instruktorów – jednego stojącego na starcie, drugiego na mecie. Zajęcia po przerwie są uzależnione od warunków pogodowych i rodzaju błędów popełnianych przez kursantów w pierwszej części dnia.

  Codziennie wieczorem instruktorzy analizują postępy bazując na zdjęciach i filmach nakręconych w trakcie dnia. Dzięki dowcipnym uwagom i niekonwencjonalnym ćwiczeniom trening jest dużo skuteczniejszy niż u innych szkoleniowców, będąc równocześnie świetną zabawą.

  Ski Spa to super atmosfera, profesjonalne podejście trenerów i idealny sposób na wypoczynek. Jak raz pojedziesz ze Ski Spa, nie będziesz chciał jeździć już z nikim innym 🙂


  2 maja 2014
 5. Jeśli poszukujesz fajnej, młodej i ambitnej ekipy, która da z siebie wszystko, żeby wycisnąć z ciebie ostatnie poty, aby pomóc ci osiągnąć poprawę w jeździe na nartach (i tyczkach) – to doskonale trafiłeś. Zaangażowanie trenerów masz gwarantowane na 100%. Reszta zależy już tylko od ciebie.


  2 maja 2014
 6. Szkolenie narciarskie, które odbyło się w Austrii było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Byłem już na kilku tego typu szkoleniach, ale w porównaniu do poprzednich, szkolenie ze Ski Spa było o wiele bardziej efektywne. Przede wszystkim instruktorzy potrafili dostosować się do warunków atmosferycznych panujących na stoku. Podchodzili do każdego z kursantów indywidualnie, a nie grupowo według szablonu.

  Codziennie widać było wytężoną pracę instruktorów, przed (przygotowywanie notatek na temat każdego z zarejestrowanych przejazdów) jak i w trakcie analiz video nad jak najlepszym doborem ćwiczeń na następny dzień i poprawianiem błędów.

  Poza, tym w trakcie popołudniowych ćwiczeń technicznych, można było w małych grupach poćwiczyć poszczególne elementy skrętu np. slalomowego, co przynosiło następnego dnia niesamowite rezultaty na tyczkach.

  Atmosfera wyjazdu była bardzo dobra, ale jednak najbardziej w pamięć zapadło mi doświadczenie trenerów i naprawdę profesjonalny trening. Polecam Ski Spa zarówno amatorom jak i osobom chcącym rzetelnie przygotować się np. do Egzaminu Regionalnego lub jazdy sportowej na Centralnym Kursie Instruktorskim.


  2 maja 2014
 7. Wyjazd do Austrii z ekipą Ski Spa wspominam bardzo miło. Dostałem wiele trafnych uwag i wskazówek co do mojej techniki jazdy na nartach. Teraz musze ciężko pracować, żeby je wprowadzić do mojego stylu jazdy


  2 maja 2014
 8. Na Ski Spa trafiłem całkiem przypadkowo szukając możliwości „skosztowania” jazdy sportowej na nartach. Pierwszą okazją do poznania się i potrenowania stał się gigantowy weekend w Lubomierzu w marcu a.d. 2013. Półtora dnia treningu z ekipą Ski Spa spowodowało, że „wkręciłem się” w jazdę na tyczkach na amen. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że pojchałem ze Ski Spa na następny obóz, tym raziem do Austrii, już w kwietniu! To co w szczególności należy zapisać na plus to z pewnością :

  – wiedza i doświadczenie (widać gołym okiem, że się na tym znają, i że narty to ich pasja)

  – komunikacja – po pierwsze należy wskazać bieżące przekazywanie uwag dotyczących techniki jazdy już na stoku, po drugie można z nimi pogadać o wszystkim nie tylko o nartach

  – rzetelne analizy z jazdy – każdego wieczora na podstawie nagrań wideo i zdjęć analizowana jest technika każdego kursanta bez wyjątku (nie rzadko z dużym poczuciem humoru)

  – bardzo dobra organizacja – na stoku jak i poza nim

  – świetna atmosfera – oprócz tego, ze wszyscy trenerzy są spoko, to ze Ski Spa jeźdżą sami fajni ludzie

  – ekipa ze Ski Spa nie odpuszcza z jakiś błachych powodów (np. bo zimno, bo miękko itp.). Trenujemy i koniec.

  Serdecznie polecam szkolenia na tyczkach organizowane przez Ski Spa zarówno dla tych poczatkujących jak i tych, którzy myślą, że już dużo umieją. Marcin z ekipą pokażą im, ile jeszcze muszą popracować żeby osiągnąć dobry poziom. Jeśli chodzi o moją osobę to jedno jest pewne. Jak na obozy tyczkowe to tylko ze Ski Spa.


  2 maja 2014
 9. Każdy uwierzy w swoje możliwosci narciarskie i na pewno je poprawi. Wiek i umiejetności nie grają roli, gdyż kazdy jest traktowany i szkolony indywidualnie. Przejezdzajac trase po wytrawnym zawodniku otrzymujesz podobną dawke uwag idealnie trafiajacych w sedno. Nie wierzylem, ze potrafie przejechać slalom na lodzie i że można mieć jeszcze więcej radości z jazdy na nartach


  2 maja 2014
 10. Przygodę z nartami zacząłem dopiero 3 lata temu. Rok temu polecono mi spróbowania jazdy „na tyczkach” z firmą Ski Spa. Po trzech wyjazdach z ekipą trenerską SkiSpa mogę stwierdzić, że dawka fachowej wiedzy przyczyniła się do lepszego opanowania tego sportu. Spowodowała również chęć dalszego doskonalenia techniki narciarskiej. Nieoceniona jest atmosfera sportu i ducha walki na stoku jak również przyjacielskiej atmosfery poza stokiem wśród kadry i kursantów. Wszystkim polecam wyjazdy na tyczki z ekipą Ski Spa.


  2 maja 2014
 11. Rekomenduję szkolenia prowadzone przez Ski Spa. Brałem udział w szkoleniu weekendowym w Polsce. Organizacja i jakość szkolenia na najwyższym poziomie. Ja szczególnie cenię sobie trafność uwag prowadzących. To, co udawało im się w ułamkach sekund dostrzec na stoku, potem potwierdziła videoanaliza. Jak tylko czas pozwoli, będę korzystał z kolejnych szkoleń.


  2 maja 2014
 12. Wyjazdy na tyczki z Kapuścińskimi to wspaniała przygoda. Piękne trasy, świetni trenerzy i znakomita zabawa na stoku i po nartach. Polecam mistrzom i przeciętnym narciarzom. Nikt się nie znudzi i nie zmarnuje czasu


  26 kwietnia 2014
 13. Dwudniowy kurs slalomu ze Ski Spa uważam za bardzo udany. Wcześniej nie miałem okazji jeździć typowego slalomu. Trenowałem tylko slalom gigant. Jeszcze dużo nauki przede mną, ale jazda sportowa sprawia mi ogromną satysfakcję i pozwala odkryć narciarstwo na nowo. Jeśli uważasz, że dobrze jeździsz na nartach… zmierz się z tyczkami!” (pełne sprawozdanie Romana ze szkolenia na jego blogu: http://www.szarmant.pl/slalom-czyli-czyli-jazda-sportowa-krotkim-skretem-rownoleglym)


  26 kwietnia 2014
 14. Jestem bardzo zadowolony z organizacji i formy oferowanego przez Ski Spa szkolenia narciarskiego na tyczkach. Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone, obsługa i kadra trenerska super! Polecam gorąco wszystkim amatorom jazdy sportowej na tyczkach oraz amatorom dobrej zabawy wieczorem.


  26 kwietnia 2014
 15. Wyjazd do Austrii ze Ski Spa wspominam bardzo dobrze. Instruktorzy profesjonalnie podchodzą do szkolenia, dzięki czemu postępy w jeździe sportowej są gwarantowane. Na stoku zwracają uwagę na główne błędy, po czym zadają ćwiczenia, które mają na celu wyeliminowanie złych nawyków. Z kolei wieczorem prowadzone są rzetelne videoanalizy, które skupiają się na szczegółach jazdy. Warto dodać, że podczas całego wyjazdu panowała znakomita, pełna humoru atmosfera. Wyjazdy z tą ekipą są absolutnie godne polecenia!


  26 kwietnia 2014
 16. Ski Spa to prawdziwa „perełka” na rynku szkoleń narciarskich! Uczciwi, profesjonalni, w 100% zaangażowani w to co robią. Postępy u kursantów są nie tylko błyskawiczne, ale również trwałe.

  Marcin ma świetne oko, potrafi dostrzec najmniejszy błąd i odpowiednio dobrać ćwiczenia, żeby go szybko i skutecznie wyeliminować – poradzi sobie nawet ze złymi nawykami „wożonymi” przez lata. Szkolenia są kameralne, przez co można liczyć na bardzo indywidualne podejście a organizacyjnie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Polecam!


  26 kwietnia 2014