Jesteśmy grupą trenerów – aktualnych lub byłych zawodników, których łączy pasja nauczania.

Od kilku lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń na tyczkach, kierowanych do amatorów, dla których technika sportowa jest kolejnym etapem narciarskiego wtajemniczenia.

Pierwsze szkolenie pod szyldem Ski Spa odbyło się w 2011 roku. Wzięło w nim udział 9 kursantów. Dziś przeprowadzamy tych szkoleń dużo więcej, a grono przyjaciół Ski Spa rośnie z każdym sezonem. Jedno jest niezmienne: stawiamy na kameralność szkolenia. To pozwala nam na spójny, zindywidualizowany trening i zauważalne postępy kursantów.

Jeśli trafiłeś na kalendarz szkoleń, zdążyłeś już zapewne zauważyć, że stawiamy przede wszystkim na Austrię. Staramy się wykorzystywać każdy weekend z dobrymi warunkami i przeprowadzać tematyczne szkolenia (GS lub SL) w niszowych polskich ośrodkach, które umożliwiają nam trening na zamkniętym fragmencie trasy. Sezon zaczynamy i kończymy na całorocznej hali w Druskiennikach.

Latem narty zamieniamy na rolki i… też jeździmy na tyczkach.

Zapraszamy do wspólnej przygody!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kameralne szkolenia

Nasze szkolenia są kameralne. Limit miejsc to przeważnie 18 osób, co oznacza, że na jednego trenera przypada nie więcej niż siedmiu kursantów.

Wypróbowana i zgrana kadra

Trzon naszej kadry szkoleniowej jest niezmienny. Bardzo dobre przygotowanie teoretyczno-praktyczne sprawia, że na naszych szkoleniach otrzymacie trafne uwagi praktyczne poparte przejazdami pokazowymi trenerów

Uwagi po każdym przejeździe

Na szkoleniach Ski Spa każdy zjazd jest monitorowany przez trenerów, tak aby po jego zakończeniu kursant mógł otrzymać wskazówki do natychmiastowego zastosowania.

Nauka jazdy na slalomie

Każdego sezonu ok. 20 narciarzy zaczyna odkrywać z nami przyjemność jazdy po bramkach krótkim, ciętym skrętem.

Dowiedz się więcej →

Kursanci o nas

 • Piotr

  Wszystkim polecam wyjazdy na tyczki z ekipą Ski Spa!

  Przygodę z nartami zacząłem dopiero 3 lata temu. Rok temu polecono mi spróbowania jazdy „na tyczkach” z firmą Ski Spa. Po trzech wyjazdach z ekipą trenerską SkiSpa mogę stwierdzić, że dawka fachowej wiedzy przyczyniła się do lepszego opanowania tego sportu. Wszystkim polecam wyjazdy na tyczki z ekipą Ski Spa!

 • Ewa

  Zajęcia są świetnie zorganizowane, każdy trening ma sens

  Ski Spa zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle innych organizatorów szkoleń. Instruktorom naprawdę zależy na postępach kursantów – każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście na stoku i po nartach. Ski Spa to super atmosfera, profesjonalne podejście trenerów i idealny sposób na wypoczynek. Jak raz pojedziesz ze Ski Spa, nie będziesz chciał jeździć już z nikim innym 🙂

 • Druskienniki slalomŁukasz

  Doskonała organizacja, świetna atmosfera!

  Doskonała organizacja, świetna atmosfera, a przede wszystkim precyzyjna analiza techniki jazdy umożliwiająca robienie szybkich postępów w jeździe zadaniowej i sportowej. Zdecydowanie polecam wyjazdy ze Ski Spa. Na pewno wybiorę się z nimi nie raz na kolejne treningi i wyjazdy.

 • Jędrek

  Swietna atmosfera zarówno na nartach, jak i po zejściu ze stoku.

  Wyjazd z firmą SKI SPA był jednym z najlepszych wyjazdów 'na tyczki', w których brałem udział. Podsumowując, gorąco polecam wszystkim wyjazdy z firmą SKI SPA.

 • Łukasz

  Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone, obsługa i kadra trenerska super!

  Jestem bardzo zadowolony z organizacji i formy oferowanego przez Ski Spa szkolenia narciarskiego na tyczkach. Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone, obsługa i kadra trenerska super! Polecam gorąco wszystkim amatorom jazdy sportowej na tyczkach oraz amatorom dobrej zabawy wieczorem.

Slide 1 Slide 1