Open/Close Menu Prowadzimy szkolenia narciarskie (slalom, gigant, technika). Wyjazdy na tyczki organizujemy od 2011. to coś, w czym się specjalizujemy.

Tak jak obiecaliśmy, dalej dzielimy się tym, co podejrzeliśmy w kuźni przyszłości marki Wed’ze by Decathlon 🙂
Najnowszą ambicją tej marki jest wejście w półkę “race” i zapełnienie luki cenowej pomiędzy sprzętem typowo amatorskim a drogim sprzętem specjalistycznym. Na bank część z was nie raz w życiu boleśnie zakwiliła, wydając ciężko zarobione pieniądze na pierwsze slalomki, ochraniacze, czy gumę…

  • Jakie będzie tempo zapełniania tej luki?
  • Czy produkty będą przystępne cenowo?
  • Jak szeroką gamę produktów stworzy Decathlon?
  • Czy będą w jakimkolwiek stopniu konkurencyjne do sprzętu firm, które na sprzęcie race’owym zjadły zęby?

Na razie jesteśmy w stanie odpowiedzieć tylko na dwa ostatnie pytania i to jedynie częściowo. Dzisiaj o ochraniaczach.

Ochraniacze slalomowe Wedze
Ochraniacze slalomowe decathlon

To, co widzicie na zdjęciu, to ochraniacze – slalomowe gardy i nagolenniki oraz gigantowe ochraniacze przedramion. Prawilni gracze bez trudu rozpoznają w nich robotę włoskiego producenta Ufo Plast. Firma ta niegdyś dostarczała ochraniacze gigantowi Invicta, od kilku lat zaś działa pod własną marką. Jest chyba najbardziej przystępnym cenowo brandem, w dodatku użytkownicy rzadko kiedy narzekają na jakość ich produktów. Wydaje się więc, że  Decathlon wybrał właściwie. Czy pomalował ochraniacze atrakcyjnie, to już kwestia gustu.

Jak zwykle, wszystko rozbije się o cenę. Nie wiadomo jeszcze, ile będą kosztowały w Polsce, ale jeśli cena w Euro, którą widzicie na zdjęciu, jest docelowa, będzie to w granicach 180 zł w przypadku nagolenników i ochraniaczy przedramion oraz w granicach 110 zł, jeśli chodzi o gardy na kije. Jeśli do użytkowników trafiać będzie akurat ta konkretna biało-żółta kolorystyka, najniższa na rynku cena (kilkanaście procent niższa od najtańszego na rynku Ufo), może skusić całkiem zacne grono “tyczkowców”. My – Ski Spa – oczywiście byśmy temu przyklasnęli, ponieważ takie propozycje obniżają finansowy próg wejścia w narciarstwo sportowe.

Logo_footer   
     © 2015 Ski Spa | Szkolenia narciarskie

          by blue paprica