Open/Close Menu Prowadzimy szkolenia narciarskie (slalom, gigant, technika). Wyjazdy na tyczki organizujemy od 2011. to coś, w czym się specjalizujemy.
Tumlin Sport Ski

To niby tylko wspólny skipass, ale zasługuje na osobnego newsa.

Ośrodki narciarskie z tradycjami – francuskie „Trzy Doliny” oraz francusko-polski Tumlin-Ski postanowiły połączyć siły i umożliwić narciarzom jazdę na jednym skipassie. To narciarskie imperium – bo tak należy je już nazywać po dołączeniu świętokrzyskiego giganta – ma teraz nosić nazwę „Cztery Doliny” i składać się z regionów:

  • Vallée de Saint Bon
  • Vallée des Allues
  • Vallée de Belleville
  • Vallée de Tumlin

Anonimowy informator zdradził nam, że pani Renata – odpowiedzialna za smar potraw w tumlińskiej knajpie pod stokiem – wyjechała na pół roku do jednej z prowansalskich restauracji, aby tam zgłębiać tajniki francuskiej kuchni.

Już kilka tygodni temu docierały do nas wstępne informacje o tej fuzji. Głośno było m.in. o infrastrukturze, która przyjechała do Tumlina. Pierwszych testów francuskiego wyciągu nie można nazwać udanymi. Podgrzewane kanapy były ponoć bardzo wygodne, ale niestety jechały tylko do tyłu.

To nie ostatnia taka kooperacja, jeśli chodzi o najbliższe lata. Nieoficjalnie wiadomo, że podobne rozwiązanie szykuje Long Meadow – już w 2021 roku Długą Polanę odwiedzać będą nabywcy skipassu ośrodków Aspen oraz Beaver Creek.

Logo_footer   
     © 2015 Ski Spa | Szkolenia narciarskie

          by blue paprica