22
Kwi
22 kwi — 29 kwi
Kaunertal
Kaunertal, Austria
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

termin: 22-29 kwiecień 2017

miejsce: lodowiec Kaunertal

maksymalna liczba kursantów: 28 (przy 4 trenerach, 2 ustawienia slalomu)

Zapraszamy na szkolenie slalomu giganta i slalomu na naszym ukochanym lodowcu. Będziemy stawiać tyczki na stokach o średnim (wyciąg Norderjoch I) oraz dużym (weißseeferner II) nachyleniu.

Naszego podstawowego ośrodka treningowego długo opisywać nie trzeba – szerokie możliwości ustawień, ograniczone do minimum „dojazdówki”, genialna logistyka (parking między górną a dolną stacją orczyka) i świetnie przygotowany śnieg. Jak zwykle poprowadzimy ciekawe, bardzo dobrze zorganizowane szkolenie, które w tym sezonie będzie cechowało się większą elastycznością. Ramowy plan zakłada 3 dni treningu giganta oraz 3 dni treningu slalomu, natomiast chętni będą mogli iść tokiem „gigantowym” jeszcze przez następne dni – do giganta będzie „wydzielony” jeden trener „na wyłączność”.

Szkolenie trwa 5h dziennie (ok. 2h jazdy na tyczkach, ok. 3h techniki). Jego integralną częścią są codziennie video analizy nagranych przejazdów.

Koszty

Zakwaterowanie (7 dni) + skipass (6 dni): 320 Eur

Cena szkolenia (6 dni: 5h dziennie + videoanalizy): 900 PLN

Dodatkowe koszty: transport własny. Istnieje możliwość skorzystania ze wspólnego transportu (500 zł/os)

Zakwaterowanie

Mieszkamy w apartamentach w samym sercu miejscowości Feichten. W cenie: bezprzewodowy internet, parking, wyposażona kuchnia, TV, narciarnia.

Kontakt i rezerwacja

Rezerwacja miejsca na szkoleniu

Zaliczka (450zł, tytuł: „zaliczka za szkolenie, Kaunertal 1” ) – do 01 marca 2017
Pozostała kwota (450 zł, tytuł: „szkolenie narciarskie, Kaunertal 1) – do 31 marca 2017

Dane do przelewu:
Ski Spa Barbara Rupala-Kapuścińska, ul. Wasilkowskiego 14, 02-776 Warszawa

nr konta: 15 1090 1694 0000 0001 3161 3760

Kontakt w sprawie wyjazdu

Marcin Kapuściński: 507-869-227, skispa@skispa.pl

Trenerzy

Marcin Wilczkiewicz

Marcin Wilczkiewicz

Trener
Wyjątkowy nauczyciel z dużymi pokładami cierpliwości, energii i zaangażowania. Posiada bardzo cenną umiejętność intuicyjnego wychwytywaniu kluczowych błędów blokujących rozwój kursantów. Znakomity kompan również poza stokiem.
Marcin Kapuściński

Marcin Kapuściński

Trener
Instruktor narciarstwa, przez wiele lat pracował w roli trenera w jednym z warszawskich klubów. Dzisiaj wykorzystuje lata metodycznego doświadczenia, organizując szkolenia pod szyldem Ski Spa.
Grzesiek Zaręba

Grzesiek Zaręba

Trener
Wielki pasjonat narciarstwa, który nie wyobraża sobie życia bez ścigania się na nartach. Podczas szkoleń chętnie dzieli się swoim doświadczenie zawodniczym, przykładając najwyższą wagę nawet do najmniejszych szczegółów, które mogą pomóc w udoskonaleniu jazdy.
Kuba Stryjewski

Kuba Stryjewski

Trener
Aktualny zawodnik, świetnie rozumiejący wszystkie zagadnienia, z jakimi mają do czynienia kursanci szkoleń jazdy sportowej. Młody wiek nie przeszkadza mu w znajdywaniu wspólnego języka z kursantami z kategorii „masters”. Rówieśnicy cenią go za poczucie humoru i duży dystans do własnej osoby.

Szczegóły

Start:
22 kwietnia 2017
Koniec:
29 kwietnia 2017
Organizator
Marcin Kapuściński
Telefon
507-869-227
E-mail