Mija I dzień szkolenia slalomu w Druskiennikach.
Kolanówki, pędzelki, długie tyczki… wertikale, łokcie, niespodzianki… Było dziś miejsce i czas na wszystko – jesteśmy na hali jedynym teamem, więc mamy do dyspozycji wszystkie 3 „korytarze”. O 20:30videoanaliza (na podstawie filmów oraz zdjęć sekwencyjnych) a jutro rano zaczynamy od 40-minutowych warsztatów serwisowych. Pa!”

II dzień szkolenia w Druskiennikach: poranna sesja treningowa odbywała się praktycznie tylko na długich tyczkach. Na noc nie zebraliśmy slalomu, zostaje do jutra (zalety stawiania tyczek na lodzie): płynne ustawienie, 3 wertikale.
Popołudnie zaczęliśmy na tyczkach, skończyliśmy je godzinną sesją techniki. W ruch poszły ćwiczenia: a) na aktywną pracę kolan, b) na płynną pracę bioder, c) na równowagę, d) „izolacyjne”, e) na rytm krótkiego skrętu, f) na wykorzystanie górnej krawędzi wewnętrznej narty.
O 20:30 rozpoczynamy analizę (dzisiaj kręciliśmy GoPro + lustrzanką).
Jutro zaczniemy od ostatniej sesji techniki na tym szkoleniu. Potem tyki i… czasówki!

Szkolenie w Druskiennikach dobiegło końca. Dzisiaj zaczęliśmy od treningu techniki, potem były czasówki na slalomie, na zakończenie przejazdy po „pędzelkowej” trasie oraz kończąca sesja techniczna. Następny przystanek: Soelden!

Szkolenie Druskienniki- Październik 2013
Date

17 października 2013

Category

Wideo, Wyjazdy